خدمات ویژه گروه رحیل به هیئات مذهبی

گروه رسانه ای رحیل

گروه رسانه ای رحیل با دانشی نوین مفتخر به ارائه سرویس های اختصاصی رسانه ای و گرافیکی به هیئات کشور می باشد .
در ادامه با گوشه ای از خدمات این مجموعه آشنا خواهید شد .

امروزه دیگر جهت معرفی مراسم هیئات مذهبی کمتر از بنرها استفاده میشود و تیزرها جای بنرها را گرفته اند.
تیزر گرافیکی یک معرفی خاص و به روز برای مراسم هیئت شماست که در آن از عناصر گرافیکی و طرح های اختصاصی و مناسبتی استفاده می شود.
نکته : نمونه ها علاوه بر ارائه پیش نمایش این محصول قابلیت استفاده برای کاربران آشنا به نرم افزارهای مربوطه را دارند.
مشاهده نمونه ثبت سفارش

اگر مایلید از معرفی کاملا خاص به هیئت خود بهرهمند شوید از این سرویس استفاده نمایید .
تیزر واقعی ترکیبی از عناصر تصویری واقعی می باشد که توسط تیم تصویربرداری رحیل گرفته شده و با ترکیب اطلاعات مراسم شما، اطلاع رسانی ویژه و متفاوتی برای هیئتتان شکل می دهد.
نکته : نمونه ها علاوه بر ارائه پیش نمایش این محصول قابلیت استفاده برای کاربران آشنا به نرم افزارهای مربوطه را دارند.

ثبت سفارش


گروه رحیل می تواند به پوستر های اطلاعیه مراسم های شما جان داده و آن ها را از حالت ایستا بوسیله افکت ها و ترفند های جذاب به حرکت دربیاورد که قابل استفاده در استوری برنامه اینستاگرام و تمامی شبکه های اجتماعی است.

مشاهده نمونه ثبت سفارش


با توجه به جذابیت و علاقه بسیار زیاد استفاده کنندگان شبکه اجتماعی اینستاگرام از امکان استوری ، مجموعه رحیل این امکان را به شما میدهد تا در قالبی متفاوت از پوسترهای معمول به معرفی مراسم هیئت خود بپردازید.

مشاهده نمونه ثبت سفارش


امروزه همه فعالیت ها برای معرفی اختصاصی خود نیازمند یک نشان اختصاصی می باشند . اگر به دنبال طراحی اختصاصی یک لوگو (نشان) هنری، خاص و منحصر به فرد هستید گروه رسانه ای رحیل با تجربه، هنر و تخصص خود آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ثبت سفارش


این سرویس لوگوی متحرک برای شروع یا پایان ویدیو های شما خواهد بود تا با قرار دادن آن قبل یا بعد از ویدیو های هیئت به معرفی هیئت و یا مکان و زمان برگزاری مراسم بپردازید.

مشاهده نمونه ثبت سفارش


گاهی پیش می آید که از سخنرانی و مداحی هیئت فقط صوت آن رادارید و دنبال راهکاری برای انتشار آن به شکیل ترین شکل ممکن می باشید . صوت نما خدمتی است که به وسیله آن به جای انتشار ساده صوت می توانید صوت خود را در قالبی کاملا جذاب به مخاطب خود ارائه نمایید.

مشاهده نمونه ثبت سفارش


شاید شما هم در تصویربرداری هیئت خود اهتمام ویژه ای دارید اما یا فرصتی برای تدوین ندارید و یا نمی دانید برای تدوین و انتشار آن باید چه کرد؟ گروه رحیل در خدمت شماست تا با تدوین خطی و رسمی به شما کمک کند.

ثبت سفارش


گروه رسانه ای رحیل با ایده های خلاقانه خود می تواند از تصاویر خام گرفته شده ی شما در هیئت یک خروجی جذاب و به روز در اختیار شما قرار دهد. در این خدمت علاوه بر تصاویر هیئت از تصاویر مناسب و مرتبط با مدح خوانده شده نیز استفاده می گردد.

مشاهده نمونه  ثبت سفارش


گروه رحیل می تواند با در اختیار قرار دادن فیلم خام یک قطعه زیبا از مداحی یا سخنرانی هیئت شما با انجام تغییرات و استفاده از ایده های خلاقانه ی به روز دنیای تصویر آن را تدوین کند.

مشاهده نمونه ثبت سفارش


اگر شما مایلید برای مدح های خود کلیپی اختصاصی ضبط و تولید نمایید با ما در تماس باشید . گروه رسانهای رحیل این امکان را به مشا میدهد تا در راستای نشر حد اکثری معارف اهل بیت علیهم السلام کاری فاخر و ماندگار تولید نمایید.

مشاهده نمونه  ثبت سفارش


گروه رحیل با اعزام عکاس به مجلس مذهبی شما لحظات طلایی و کم نظیری را ثبت خواهد نمود.

مشاهده نمونه  ثبت سفارش

دیدگاه‌ها ۰

*
*