مجموعه ویژه جذاب ترین اکولایزر های مذهبی

در عصر جدید که عصر ارتباطات نامیده می شود پیام های ارسالی و دریافتی مخاطبان مبتنی بر انواع رسانه های مختلف می باشد که در این بین هیئت با انواعی از رسانه از جمله ویدیو، تصویر، صوت و متن با مخاطبان خود در ارتباط است. با توجه به هزینه های احتمالی و یا مشکلات احتمالی در ضبط و انتشار ویدیو از هر جلسه ی مذهبی یکی از بهترین و سریع ترین روش های انتشار محتوای هیئت قالب های مبتنی بر صوت یا صوت نما یا اکولایزر شو می باشد که هم با ایجاد جلوه های تصویری مرتبط برای مخاطب جذابیت ایجاد می کند و هم محتوای مطلوب جهت انتشار را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

این قالب از انتشار محتوا مخصوص شبکه های اجتماعی مبتنی بر ویدیو می باشد که امکان بارگذاری صوت در آن ها وجود نداشته و البته که به این بهانه هم نمی توان این قالب از بستر انتشار محتوا را کنار گذاشت. شما به راحتی می توانید این پروژه را دانلود و برای مداح مورد نظر خود شخصی سازی کنید و به نشر معارف اهل بیت علیهم السلام بپردازید.

برای مشاهده و خرید تکی اکولایزر های زیبا و جذاب فروشگاه اینترنتی رحیل اینجا کلیک کنید.

ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم که می توانید تمامی ۱۶ اکولایزر موجود در فروشگاه را به طور یکجا و با تخفیف خریداری نمائید.

همچنین ویدیوی آموزشی کاملاً رایگان نیز در اختیار شما قرار گرفته است.

برای خریداری این پک به لینک زیر بروید

پک ۱۶ عددی اکولایزر

۲۰۰۰۰۰

۱۵۰ هزار تومان

ویدیوی آموزشی

کلید واژه ها: اینستاگرام – مداحی در اینستاگرام – چگونه مداحی صوتی در اینستاگرام بگذاریم – چگونه صوت در اینستا بگذاریم – اینستاگرام مذهبی – اکولایزر مذهبی – روش ساخت اکولایزر – پروژه آماده اکولایزر مذهبی – پروژه آماده مذهبی – فروشگاه اینترنتی هیئت – فروشگاه اینترنتی هیات – تبدیل صوت به ویدیو – ساخت کلیپ – ساخت اکولایزر
دیدگاه‌ها ۰

*
*